سالهاست در زمینه خدمات تحت وب فعالیت می کردم. یادم می آد اون روز که هنوز وبلاگ نویسی مُد بود به جای نوشتن مطلب وقتم به طراحی قالب برای بلاگ ها می گذشت. ولی همه چیز از طراحی یک صفحه ارتباط با ما شروع شد. من مسئول ایجاد این صفحه شدم. اون روزها PHP تازه جون گرفته بود و همه درحال مهاجرت از asp به asp.net بودند.

با کمی پرس و جو از اساتید من به طراحی وب سوق داده شدم. و از اون روز تا به حال سایت های زیادی را طراحی کرده ام که خیلی های آنها رها شده اند و از آنجایی که همیشه دوست داشتم همه کاره باشم و همینطور استخدام به عنوان میزبان وب در مرکز تحقیقات کامپیوتری نور باعث شد مطالعاتم را در حوزه میزبانی وب افزایش بدم.

شرکت نت سا

ثبت شرکت نت سا

در زمینه میزبانی و طراحی وب شرکت نت سا را ثبت کردم و الان ده سال از تاسیس آن می گذرد. و تجارب زیادی در زمینه خدمات تحت وب کسب کردم و آنها را در مجموعه های بزرگی به کار گرفته ام؛ ولی همچنان تشنه دریچه های جدید از خدمات تحت وب هستم.

ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ

مدتی است که با دیجیتال مارکتینگ آشنا شده ام و خیلی دل فریبانه دل از من برده. پنجره دیجیتال مارکتینگ از بهینه سازی یک سایت برای موتور جستجو شروع شد. برای راهنمایی با علی پوربافرانی تماس گرفتم و از من خواست پرسونای مخاطب را مشخص کنم بعد شروع به کار کنم. که با جستجوی پرسونای مخاطب به دیجیتال مارکتینگ رسیدم و علاقه مند این صنعت شدم.

یکی اولین گام های دیجیتال مارکتینگ می تونه بررسی پرسونای مخاطب باشد. حالا پرسونای مخاطب چی بود و چی شد که من عاشق دنیای جدید به اسم دیجیتال مارکتینگ شدم بماند برای بعد

بازم به من سر بزنید و منو از نظرات سازنده خود بی خبر نگذارید.